Dieta dla dwojga - Poradnia dietetyczna Dietownia.pl w Wejherowie
381
page-template-default,page,page-id-381,bridge-core-2.9.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Dieta dla dwojga

Chciałabyś ze swoim partnerem zacząć odżywiać się zdrowiej? Przekonywałaś go wiele razy, że powinniście zacząć dietę, ale on obawia się, że będzie głodny albo potrawy będą niesmaczne?

A może próbowałaś odchudzać się sama, ale gotowanie dwóch obiadów było zbyt czasochłonne? Brakowało Ci wsparcia i ostatecznie porzucałaś dietę?

W Dietowni pokazuję, że odchudzanie nie musi się wiązać z głodowymi porcjami!

W miesięcznej kuracji dla par otrzymacie jadłospisy dopasowane do Waszego zapotrzebowania kalorycznego, ale także upodobań kulinarnych czy potrzeb związanych z trybem pracy i życia.

Nie będziesz musiała spędzać mnóstwa czasu w kuchni, ponieważ Wasze jadłospisy będą zawierały takie same obiady i w miarę możliwości podobne posiłki.

Stosowanie diety razem z partnerem spowoduje, że będziesz czuła większe wsparcie i łatwiej razem osiągniecie wymarzony cel.

Ponadto przez cały okres kuracji możecie liczyć na moje wsparcie, tak aby skutecznie zbudować zdrowe nawyki żywieniowe.

Dieta dla pary

Dieta dla dwojga

Z okazji zbliżających się Walentynek za miesięczną kurację odchudzającą dla par proponuję Ci cenę 350 zł (zamiast 450 zł).

 

W pakiecie każde z Was otrzyma:

  • Indywidualnie dopasowany jadłospis na 14 dni (do powtórzenia)
  • Dla utrzymania motywacji i sprawdzenia postępów – 2 wizyty kontrolne (co 2 tygodnie)
  • Wsparcie na każdym etapie osiągania celu (e-mail, telefon do dietetyka)

 

Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem kuracji – proponuję spotkanie na pierwszą konsultację, na której omówimy szczegóły kuracji.  Wizytę umów telefonicznie (501-521-660) lub mailowo (poradnia@dietownia.pl)

Koszt konsultacji pary to 100zł – czas trwania wizyty ok. 1-1,5 godziny.

Promocja trwa od 12.02. do 28.02.2018.